Dobrý den. Cvičím v posilovně čtyřikrát do týdne, a moc bych si přál nabrat deset kilo svalové hmoty. A potřeboval bych od Vás sestavit nějaký alespoň trochu vyvážený suplementační plán, s kterým bych se vešel do čtyř tisíc měsíčně. Dokázali byste mi pros

Nejjednodušší, co vám můžu poradit z naší nabídky, je komplexní produkt AMG Drink: All in One - 3 odměrky denně (ráno, poledne, odpoledne/navečer - nejlépe před jídly nebo s jídly, případně, ráno, před tréninkem a po tréninku). Je to 120 g denně a při koupi dvou 2 kg balení to vyjde na 3040,- , i kdyby se suplementovalo naplno naprosto každý den (nespotřebuje 4 kg, ale 3,6 kg měsíčně).  Což jistě dělat nebudete, v některé volné dny dáte spíš jenom 1 nebo 2 odměrky, nebo také žádnou, čili se dostanete spíš na částku 2000-2500,-. 
Po tréninku má smysl dát 1 odměrku Hydro Peptide DH32, případně tuto 1 odměrku dávat na noc v den volna. Při každodenním braní to vychází na 1 kilo produktu denně, které stojí 769 kč. Celková cena suplementace je 3809,- Kč, pokud dávkujete vše každý den. 
V případě, že by se dávaly denně 2 odměrky Hydra a koupilo se 2,3 kg balení,  vychází cena 690,- Kč za 1 kg, čili 2 kg měsíčně vyjdou na 1380,- Kč a měsíční suplementace na 4420,-. Osobně ale dvě odměrky Hydra denně považuji už za luxus. 
Takže se do rozpočtu určitě vejdete. Za to máte nejkvalitnější aminokyselinový produkt, společně s kreatinem, HMB, vitamíny, minerály, GOS, ALA apod. a k tomu nejkvalitnější a nejrychlejší protein.  Víc není potřeba. Jediné, co si musíte rozmyslet, je prvotní nákup, aby vám vše vyšlo finančně co nejvýhodněji. Vždycky pak budete mít převis/ušetření do dalšího měsíce.