Dobrý den, měl bych zájem o AMG post a pre workout formula. Chci se zeptat jak je to s dávkováním pokud bych to kombinoval s proteinem a gainerem. Nebo není třeba si brát po cvičení pak už gainer? Je mi 24 let, 78 kg a chodím do posilovny. Kdy tedy a v ja

AMG produkty jsou koncipovány tak, aby nebylo nutné užívat proteiny a gainery. Samozřejmě to vyžaduje větší dávkování, ale nakonec to cenově vyjde podobně, u AMG je navíc vždy přidaná hodnota v podobě vitamínů, minerálů, rostlinných extraktů, trávicích enzymů, prebiotik apod.

Pokud chcete využít AMG naplno, tak dávejte 80-100 g Pre-Workoutu před tréninkem a 80-100 g Post-Workoutu po tréninku. Pre-Workout rozmíchejte v 0,8-1 litru vody a začněte pít zhruba hodinu před tréninkem, může být i 45-50 minut před. Odcvičte trénink a dejte si hned Post-Workout, opět do 0,8-1 litru vody. Popíjete pomalu zhruba hodinu a pak můžete hned jíst. 

Toto je maximalistické dávkování. Lze dávat méně, nebo si celkově rozhodnout, jestli je pro vás důležitější tréninkový výkon, nebo potréninková regenerace a podle toho dát u jednoho nápoje přednost většímu dávkování, přičemž maximum je pokaždé těch 100 g. 

Vždy platí, že klasickou potravu se vyplatí přijímat tak hodinu po skončení intezivní zátěže.